FESTIWALE
Od 2011 roku zajmuję się animacją kultury organizując międzynarodowe festiwale muzyki organowej i kameralnej, których jestem dyrektorem artystycznym.
Wspólnie z Łukowskim Ośrodkiem Kultury od 2011 roku organizujemy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie. Od początku trwania festiwalu odbyło ponad 60 koncertów, podczas których wystąpiło ponad 250 artystów z 16 krajów. Wszelkie informacje na temat Festiwalu można znaleźć na stronie: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie oraz na stronie Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie.
Za nami także pięć edycji Koncertów organowo-kameralnych na Pradze Południe w Warszawie. To festiwal muzyczny, który organizuję przy pomocy Centrum Promocji Kultury Praga Południe. W kilku kościołach tej dzielnicy zorganizowaliśmy do tej pory kilkanaście koncertów. Więcej na temat festiwalu: www.cpk.art.pl
Od 2021 roku jako członek diecezjalnej Komisji ds. Muzyki Kościelnej organizuję Festiwal Muzyki Kościelnej Diecezji Siedleckiej. Co miesiąc przez cały rok w różnych miejscowościach całej diecezji odbywają się koncerty muzyki sakralnej. Szczegóły można znaleźć na stronie: https://muzykadiecezjisiedleckiej.pl/index.php/festiwal-muzyki-koscielnej/.