FESTIWALE
Od 2011 roku zajmuję się animacją kultury organizując międzynarodowe festiwale muzyki organowej i kameralnej, których jestem dyrektorem artystycznym.
Wspólnie z Łukowskim Ośrodkiem Kultury od 2011 roku organizujemy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie. Przez 8 lat trwania festiwalu odbyło się 46 koncertów podczas których wystąpiło ponad 200 artystów z 14 krajów. Wszelkie informacje na temat Festiwalu można znaleźć na stronie: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie oraz na www.lok.lukow.pl
Od 2019 roku wspólnie z Bialskim Centrum Kultury organizuję także Bialski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. W kilku kościołach Białej Podlaskiej odbywają się koncerty muzyki poważnej. Dotychczas miała miejsce jedynie pierwsza edycja festiwalu.
Dalsze plany organizacyjne przerwała pandemia.
Mamy jednak nadzieję, że wkrótce koncerty ponownie odbędą się. Wszelkie informacje pod adresem: www.bck24.pl
Za nami także dwie edycji Koncertów organowo-kameralnych na Pradze Południe w Warszawie. To festiwal muzyczny, który organizuję przy pomocy Centrum Promocji Kultury Praga Południe.
W kilku kościołach tej dzielnicy zorganizowaliśmy do tej pory 9 koncertów.
Więcej na temat festiwalu: www.cpk.art.pl
W zeszłym roku wskrzesiliśmy po kilku latach przerwy Festiwal organowy we Włodawie. Wspólnie z Pawłem Łobaczem – inicjatorem pierwszych edycji koncertów organizujemy wydarzenia artystyczne w tym mieście. Mamy nadzieję na ich kontynuację także w najbliższej przyszłości.
Dodatkowo organizuję pojedyncze koncerty w kościołach Mazowsza i Lubelszczyzny.
06.06.2021
Po wielu miesiącach przygotowań i oczekiwania, rozpoczynamy koncerty w ramach organizowanych przeze mnie festiwalach organowych w Łukowie, Białej Podlaskiej i w Warszawie. Szczegóły na plakatach!